Ena zmaga ni bila dovolj, dečki se selijo v repasaž

V soboto, 26. 11. 2016, je potekal prvi turnir v MALI odbojki za dečke v Framu.

V prvi tekmi so se igralci OK Ljutomer pomerili z vrstniki iz Frama. Prvi niz so dobili domačini. V drugem nizu je bila boljša naša četvorka. V tretjem in odločilnem nizu so bili bolj zbrani domačini in tako zmagali z 2:1.

Tako je naše dečke čakal poraženec iz tekme med Panvito Pomgrad in Radenci. Soboški dečki so zmagali brez težav, zato smo igrali proti ekipi iz Radencev. Prvi niz so dobili Radenčani, drugega naši fantje, tretji pa je bil dolgo izenačen, dokler ni prišel na servis Žiga Torič, ki je bil s kratkimi začetnimi udarci, nerešljiva uganka za radenske dečke. Veselje ob zmagi je bilo nepopisno. Zasedli smo 3. mesto na turnirju in se tako selimo v repasaž, kjer nas že 10. 12. 2016 čakata ekipi OK Radenci in OK Šoštanj Topolščica.