Na domačem turnirju dva poraza

V nedeljo, 6. 11. 2016, smo bili domačin 2. kvalifikacijskega turnirja za kadete v skupini A. Prvo tekmo smo odigrali proti ekipi Panvite Pomgrada, ki je letos sestavila ekipo s pomočjo kadetov iz OK Radencev in smo jo izgubili z 2:0.

V drugi tekmi na turnirju sta se pomerili ekipi iz Hoč ter M.Sobote. V prvem nizu je uspešen blok Panvitinih igralcev zaustavil napad Hočanov, tako so prvi niz dobili Sobočani. V drugem nizu je začel “mleti” napadalni stroj Hočanov, ki so ga z lahkoto zmagali. Tretji niz je bil izenačen do 8, nato so kadeti iz Hoč pobegnili in zmagali z 2:1.

V tretji tekmi so ogreti Hočani povsem razbili našo ekipo, ki je v prvem nizu dobila samo 5 točk. V drugem nizu so naši kadeti prikazali boljšo igro, ki pa še je vedno zelo statična v polju. Veliko je bilo tudi napak pri servisu. Tako so Hočani mirno pripeljali tekmo do konca in po 2. turnirju zasedli 1. mesto v A skupini.

V 3. krogu smo prosti, 11. decembra 2016 pa gremo na gostovanje v Mursko Soboto.

2. krog – nedelja, 06.11.2016 – OŠ Stročja vas – 10:00
OK Ljutomer : Panvita Pomgrad 0:2 (21:25, 22:25)
Panvita Pomgrad : Hoče 1:2 (25:22, 14:25, 08:15)
Hoče : OK Ljutomer 2:0 (25:05, 25:18)