Zadnji domači turnir starejših kategorij OK Ljutomer

Na pustno nedeljo, 11.2.2018, so kadeti OK Ljutomer gostili turnir 3. kroga B kadetske državne lige v telovadnici OŠ Ivana Cankarja v Ljutomeru. Turnir je potekal v okrnjeni zasedbi, saj se ekipa iz Šoštanja ni udeležila turnirja zaradi bolezni igralcev. Tako je bila odigrana samo ena tekma med domačini in ekipo iz Slovenske Bistrice. Bolje so začeli Ljutomerčani, saj so dobili prvi niz s 25:23. V drugem nizu so domači igralci naredili preveč napak na servisu in v napadu, zato so gostje 2. niz dobili z veliko razliko. Tretji niz je bil bolj izenačen, vendar so na koncu gostje odnesli iz Ljutomera vse štiri točke. Naslednjo nedeljo še ljutomerske kadete čaka zadnji turnir letos, v Slovenski Bistrici bodo skušali presenetiti vodečo ekipo iz Frama in domačine.

Share...Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Facebook
(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)