Po zadnjem turnirju 2. mesto OK Ljutomer v kvalifikacijski skupini POMURJE

V soboto, 30. 1. 2016, so najmlajše igralke pomurskih klubov odigrale zadnje tekme v kvalifikacijski skupini POMURJE. Na prvi tekmi so se pomerile igralke ljutomerskih klubov (ŽOK Ljutomer in OK Ljutomer). Zmagale so igralke OK Ljutomer z 2:1. V tej tekmi so dobile priložnost vse igralke, da se izkažejo na igrišču.

V drugi tekmi so se srečale s prvouvrščenimi na skupni lestvici igralkami ŽOK Keme Puconci. Zavedali smo se, da je njihova prva trojka skoraj nepremagljiva, vendar smo hoteli prikazati boljšo igro kot pred tednom dni v Stročji vasi. Prvi niz je njihova prva trojka gladko zmagala proti naši drugi trojki. Nato je v drugem nizu imela lahko delo naša prva trojka in izid je bil izenačen na 1:1. V tretjem nizu so se najboljše tri igralke iz Puconcev namučile, da so premagale našo prvo trojko in se tako zasluženo uvrstile med najboljših 16 ekip v Sloveniji. Bili smo priča lepim odbojkarskim potezam obeh ekip in številni gledalci na tribunah so to potrdili z bučnim aplavzom po koncu tekme, ki so jo dobile igralke ŽOK Keme Puconci z 2:1.