Na domačem turnirju polovičen uspeh odbojkaric OK Ljutomer

V soboto, 23. 1. 2016, smo bili na OŠ Stročja vas gostitelji predzadnjega turnirja v mini odbojki za deklice v kvalifikacijski skupini POMURJE. Prvo tekmo smo odigrali proti igralkam ŽOK Sobota. Ob bučni podpori številnih navijačev in dobri igri smo zmagali z rezultatom 3:0. Nato je sledila tekma odločitve o zmagovalcu naše kvalifikacijske skupine, ki se bo uvrstil med 16 najboljših ekip v Sloveniji. Igralke Keme Puconci so prikazale zavidljivo odbojkarsko znanje (posebej prva trojka), ki je z lahkoto dobila prvi niz. Drugi niz je bil bolj enakovreden. Vendar se je izkazalo, da našim igralkam manjka tekmovalnih izkušenj, saj je trema in neodločenost botrovala porazu tudi v tem nizu. Ker je bila tako tekma izgubljena, so v tretjem nizu dobile priložnost tudi igralke, ki so dobile manj priložnosti za igranje v prejšnjih nizih. Niso se mogle kosati z najboljšo trojko iz Puconcev in smo tako izgubili tudi tretji niz.