Novi zmagi najmlajših odbojkaric OK Ljutomer

V soboto, 9. 1. 2016, je v Lendavi potekal 3. turnir državnega prvenstva v mini odbojki v kvalifikacijski skupini POMURJE. Prvo tekmo so igralke OK Ljutomer odigrale proti ekipi Murania Lendava, ki je bila napeta vse tri nize. Prvi niz je pripadal nam, drugi niz domačinkam, v tretjem nizu so se naše igralke otresle treme in set v miru pripeljale do konca. Na koncu so se veselile naše igralke, ki so zmagale z 2:1.  V drugi tekmi so se prvič srečale z ekipo ŽOK M. Sobota. Prvi niz so suvereno zmagale, sledil je drugi, ki se je začel zelo dobro, saj so že na začetku lepo vodile. Nato so igralke naredile preveč lastnih napak in sledila je infarktna končnica drugega niza. Soboške igralke so izenačile na 22:22. Na srečo so se naše igralke zbrale in niz uspešno končale. Ker je bila tako zmaga v naših rokah, so v tretjem nizu dobile priložnost igralke, ki so v prejšnjih nizih dobile manj priložnosti. Tudi njim je uspelo in veselili smo se druge zmage ta dan, z rezultatom 3:0. Na naslednjem turnirju čez štirinajst dni v Stročji vasi smo domačini in se bomo prvič srečali z ekipo Keme Puconci, s katero se bomo najbrž borili za prvo mesto v naši kvalifikacijski skupini, ki letos vodi v drugi del tekmovanja (med 16 najboljših ekip v državi).