Dve zmagi za konec kvalifikacij

V nedeljo, 20. 12. 2015, so starejši dečki z dvema zmagama zaključili kvalifikacije v državni ligi za starejše dečke pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije. Na koncu jim je zmanjkal samo en niz in bi se uvrstili v A – ligo, na kar na začetku sezone niso niti pomislili.

V prvi tekmi so se pomerili z ekipo iz Radencev in jo po dveh napetih ter enakovrednih nizih dobili z 2:0. V prvem nizu se je poznala odsotnost drugega blokerja Žiga Zelka in so domači igralci rabili kar nekaj časa, da so se uigrali z mladima rezervama (Klemen Puconja in Jan Šendlinger).

Drugo tekmo so odigrali s Panvito Pomgrad, kateri je tudi manjkal en standardni član prve postave. Po zaslugi dobrih začetnih udarcev vseh igralcev in uspešnih napadalnih udarcih Nika Vogrinca so tekmo mirno pripeljali do konca in zmagali z 2:0.

Na koncu kvalifikacij čestitamo igralcem OK Ljutomer za prikazano igro in jim želimo v nadaljevanju prvenstva v B ligi obilo športnih uspehov.

Za ekipo OK Ljutomer so zaigrali:

Niko Vogrinec in Tilen Šafarič (napadalca – sprejemalca), Luka Smodiš in Žiga Zelko (blokerja), Domen Ritonja Kralj (korektor), Maj Prelog (podajalec), Klemen Puconja in Jan Šendlinger (rezervna igralca);