Prva zmaga starejših dečkov

Turnir Fram - spletV nedeljo, 11. 10. 2015, je v Framu potekal 2. kvalifikacijski turnir A skupine starejših dečkov. Ljutomerski dečki so prvo tekmo odigrali proti ekipi Panvite Pomgrad, ki so jo izgubili z 2:0, saj so igrali v krču in nesproščeni ter s tem naredili preveč lastnih napak. Dečki iz Murske Sobote so jih predvsem nadigrali z igro v polju, kjer je še naša igra preveč statična.

V drugi tekmi so poskušali vrniti ekipi iz Frama za poraz pred štirinajstimi dnevi. Prvi niz so izgubili, nato so pa v drugem in tretjem nizu pokazali čisto drug obraz. Stekel jim je servis, v napadu in obrambi so začeli sodelovati vsi igralci in si tako priigrali prvo zmago v teh kvalifikacijah. Upamo, da ni zadnja. Sedaj sledi skoraj mesec dni premora, na Miklavževo nedeljo pa nas v Mariboru čakajo ekipi Maribora in Radencev.

1. krog – nedelja, 27.09.2015 – ŠD Radenci – 10:00
Radenci : Maribor SGD Strdin 0:2 (08:25, 10:25)
Ljutomer : Gokop Fram 1:2 (23:25, 25:16, 12:15)
Gokop Fram : Radenci 2:0 (25:18, 25:21)
Maribor SGD Strdin : Ljutomer 2:0 (25:13, 25:18)
2. krog – nedelja, 11.10.2005 – OŠ Fram – 10:00
Gokop Fram : Maribor SGD Strdin 0:2 (12:25, 09:25)
Maribor SGD Strdin : Panvita Pomgrad 2:0 (25:13, 25:18)
Panvita Pomgrad : Ljutomer 2:0 (25:18, 25:18)
Ljutomer : Gokop Fram 2:1 (22:25, 25:18, 15:08)